Devleti Faşist Çeteler ve Psikopatlar Yönetiyor..!

Ankarada “ölürüm Türkiyem ” şarkısını bilmediğini söylediği için 3 faşist bürokratça kırılmış bira şişesiyle sanatçı Onur Şen’i katlederken, yine Ankara da bir dönemler faşist BBP’nin Alperen Ocaklarının başkanlığı yapan ve Adalet Bakanlığı Daire Başkanı olan Serkan Tüzün eşini vurup intihar etti.
Olay, dün gece saatlerinde Ankara’nın Etimesgut ilçesindeki Turkuaz Konutları Hakim Lojmanları’nda meydana geldi. Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nda Daire Başkanı olan Hakim Serkan Tüzün, sabaha karşı üç çocuklarının da bulunduğu evde eşi İlksen Tüzün ile tartışmaya başladı.
Hakim Tüzün, kendisi gibi hukukçu olan ve hakimlik sınavlarına hazırlanan eşi İlksen Tüzün’e tabanca ile ateş etti, ardından aynı tabancayla kendini vurdu. Komşularının haber vermesi üzerine polis ve sağlık ekipleri eve sevk edildi. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Tüzün çiftinin öldüğü belirlendi. Çiftin cesetleri, polisin yaptığı incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
Faşist Çetenin Kayınvalidesinin sçzleri: “12 YIL KIZIMI DIŞARI ÇIKARMADI”
Olayı duyarak şehir dışından gelen İlksen Tüzün’ün annesi, damadının kızına şiddet uyguladığını belirterek şöyle konuştu:
“Allah rızası için torunlarımı bunlara vermeyin. Benim çocuğumun cenazesini verin bana, götüreyim. İçip içip benim çocuğuma işkence ediyordu. 12 yıldır benim çocuğumu bize göstermedi, çocuğumun telefonlarını dinliyordu. Ben çocuğumun yanında olamadım, beni çocuklarıyla tehdit etti; ‘Çocukların yüzünü göstermem’ dedi. Kızımı bu eve hapsetti. 12 yıldır kapı dışarı çıkmadı. Adam psikopattı, hastaydı. ‘Tedavi ol’ dedim ama ‘Ben hasta değilim’ dedi, kabul etmedi.”
TETKİK HÂKİMİ OLARAK GÖREV YAPMIŞTI
Üç çocuğu bulunan Serkan Tüzün, eski Alperen Ocakları genel başkanıydı. Daha önce Adalet Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı’nda tetkik hâkim olarak görev yapan Serkan Tüzün, yakın tarihte Cumhur ittifakının kontenjanında Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na daire başkanı olarak atanmıştı. Yani Saray faşizmi ayakta kalabilmek için faşist çeteleri devlet kadrolarına doldurarak halka korku salmaya devam ediyor.